close
چت روم
بلند شدن از روی زمین


شعبده بازی

شعبده بازی

رازگشایی :

 

با روشی که کریس آنجل و دیوید بلین آمریکایی کشف کرده اند دیگر هر کسی می تواند برای خودش یک مرتاض هندی باشد. فقط کافی است کمی تمرین کرده باشد و از آمادگی جسمی خوبی هم برخوردار باشد. برای بلند شدن از روی زمین کارهای زیادی می شود انجام داد. جایی که ارتفاع زیاد است و دور و بر شعبده باز هم فقط فیلم بردار است و یک سری آدم از گروه خودش، کافی است فقط دنبال یک جرثقیل بزرگ بود و نوارهای نایلونی بسیار ظریف اما قوی که از هر طرف شعبده باز را گرفته اند و نمی گذارند پایین بیفتد. نوارهایی که آنجل در حقه راه رفتن بین دو ساختمان به کار گرفته بود آن قدر تابلو بود که تماشاچی های روی زمین به راحتی می توانستند آن را ببینند، مخصوصا زمانی که دم غروب شد و نورافکن ها روشن شدند. نوارهای نایلونی فقط زمانی کاملا ناپدید هستند که از پشت دوربین های فیلم برداری به آنها خیره شده باشید. در ماجرای به هوا رفتن آقای شعبده باز در زمین گلف هم داستان همین است.

 

یک جرثقیل معمولی و رشته های نایلونی که شعبده باز را به آسمان می کشند. سختی اش اینجاست که فقط بدن باید آمادگی خوبی داشته باشد تا با آن همه نخ و ریسمان آویزان بماند. آنجایی هم که شعبده باز در سالن است و جلوی چشم هزار تا تماشاچی مات و مبهوت، کار فقط با یک آهن ربای قوی انجام می شود و ماشین بالابری که پرده نمایش آهن ربای چسبیده به تن شعبده باز را بالا و پایین می برد! زمان هایی هم که آنجل تا نیم متری از زمین بلند می شود داستان دیگری در جریان است. اینجا فقط تجهیزات خاص به کمک شعبده باز می آید.

 

یک شلوار سبک و ساده که از پشت پا یک شکاف مخفی دارد و کفشی سبک تر که به راحتی به شلوار بچسبد. اگر هم کفش پایش نباشد که چه بهتر. معمولا در این جور صحنه ها حتما یک میز، چهار پایه یا صندلی کوتاه هم هست. شعبده باز اول یک پایش را پشت آن یکی قایم می کند و بعد در یک لحظه آن را روی صندلی یا چهارپایه پشت اش می گذارد و خودش را می کشد بالا. این وسط فقط شعبده باز باید یک ورزشکار حسابی باشد تا بتواند چنین کاری را انجام دهد. دقت کرده اید که بلین و آنجل هیکل های ردیفی هم دارند!

 

۴ راز شعبده باز معروف ( کریس آنجل ) فاش شد

 

در محلی که شعبده باز برای پرواز انتخاب می کند همیشه باید دنبال پله یا چهارپایه ای باشید

 

۴ راز شعبده باز معروف ( کریس آنجل ) فاش شد

 

شلوار شعبده باز جوری است که او راحت می تواند پایش را از آن درآورد در حالی که کفشش هنوز به آن چسبیده است

 

نوشته شده در سه شنبه 4 بهمن 1390ساعت 20:41 توسط غفوري نژاد...| |


قالبسرا